• Nasi eksperci na Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych Kielce: 26.11. – 27.11. 2019 r.

    Dziś rozpoczął się w Kielcach Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych poświęcony wymianie doświadczeń oraz usług w branży finansowej i rachunkowej. Na tym dwudniowym wydarzeniu obecni są wszyscy liczący się przedstawiciele tych branż.

    Na MKBR będą obecni również nasi eksperci: Rafał Twardowski, Dyrektor Zarządzający Robotics Smart Solutions Sp. z o. o. i Aleksandra Pietruczuk, Dyrektor CUP ds. procesów transakcyjnych w Impel Business Solutions Sp. z o. o. Podzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem omawiając temat: „Robotyzacja w praktyce. Zwinna i efektywna forma wsparcia Twojego biznesu.”

    MKBR służy wymianie doświadczeń i usług. Uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału m.in. w warsztatach oraz panelach dyskusyjnych, a także w debatach związanych przyszłością sektora małych i średnich firm. Program Kongresu obejmuje kilkadziesiąt prelekcji, warsztatów oraz debat prowadzonych przez wybitnych prelegentów.

    Szczegółowy program Kongresu znajdziecie Państwo na str. www: http://phavi.targikielce.pl/at/attachments/2019/1122/100028-mkbr-2019-program.pdf

    autor: RSS data: 26.11.2019