• Roboty UiPath na trudny czas

  Nowe rozwiązania wdrożeń robotów UiPath wspierają walkę z epidemią COVID-19: poddają analizie dane, raportują, uzupełniają formularze. W aktualnej sytuacji odciążanie ludzi od określonych obowiązków oraz skracanie czasu obsługi nabrało ogromnej wagi. Oto w dużym skrócie kilka ważnych rozwiązań UiPath, wspierających branżę medyczną w tym niełatwym czasie.

  Istnieje rozwiązanie dzięki, któremu można wykonywać większą ilość testów na obecność wirusa, eliminując niebezpieczeństwo popełnienia błędów – ma to duży wpływ na usprawnienie pracy w szpitalach. Roboty UiPath są również w stanie pomóc w szybszej rejestracji wyników testów. Został stworzony robot, który wyręcza ludzi w drobiazgowych i czasochłonnych zadaniach związanych z monitorowaniem poziomów ryzyka związanego z wirusem COVID-19.

  Intensywne prace nad wyprodukowaniem szczepionki przeciw COVID-19 sprawiły, że zaistniała konieczność szybszego przetwarzania danych testowych. Musi to skutkować automatyzacją i robotyzacją wprowadzania danych z badań klinicznych. Może ona mieć znaczący wpływ na przyśpieszenie prac nad szczepionką. Wszystko wskazuje na to, że robot usprawni również znacząco dostęp badanych lub leczonych na COVID-19 pacjentów do informacji dotyczących możliwości korzystania ze środków ubezpieczenia obejmującego badanie krwi.

  Więcej szczegółów na stronie:

  https://www.uipath.com/resources/covid-automations

  autor: RSS data: 01.04.2020